Code Center
لاو سینما : سینمای ایران و جهان

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

ccinema2016@gmail.com

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 26 دی 1396


کل مطلب : 4141 مطلب / کل بازدید : 550,8351
تبلیغات
موتور جستجو داخلی لاوسینما
تبلیغات
کانال تلگرام
خرید بلیت ایینه بغل
لاوسینما : داریوش فرضایی ( عمو پورنگ) نوشت : گر شاهرخ خواهي بيني جور هندوستان بايد كشيد.

لاوسینما : الهام پاوه نژاد نوشت :  بعد از یک روز شلوغ و جلسه‌‌ای که این روزها ذهنم خیلی درگیر و مشغول آن شده و به زودی نتایج مهم آن را اعلام می‌کنم...

علیرضا جعفری بازیگر نقش بابک در سریال «سایه بان» که این شب ها به کارگردانی برادران محمودی از شبکه دو پخش می شود بهگفت: می دانم که مردم این سریال را دنبال می کنند و این جای خوشحالی دارد که تلویزیون دوباره مخاطب پیدا کرده است.  

آمار منتشر شده در پایان سال 2017 نشان می‌دهد سینماروهای فرانسه در یک سال گذشته از فیلم‌های روی پرده به ویژه محصولات سینمای این کشور استقبال چشمگیری داشته‌اند.

نعیمه نظام دوست در گفتگو  درباره آثاری که این روزها در تلویزیون دارد، گفت: قرار است در سریال «همسرایی» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی محمدرضا وکیلی طباطبایی بازی کنم که این روزها در مرحله پیش تولید قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ازمیان۵۱۳ فیلم کوتاه ارسالی از ۱۰ استان کشور به دبیرخانه پنجاه ونهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کاشان، استان تهران با ۲۱۴ اثر و اصفهان با ۱۲۱ اثر در صدر این فهرست قرار دارند

بازیگر فیلم سینمایی «باد در علفزار می پیچد» در گفتگو افزود: متأسفانه به دلیل بی تدبیری های فراوان بحران شدید اقتصادی زندگی تمامی طبقات و اقشار جامعه را فلج کرده است!؛

تصویربرداری سریال «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی در شیراز ادامه دارد.

نشست نقد و بررسی فیلم «برگ جان» ساخته ابراهیم مختاری روز ‌چهارشنبه بیستم دی‌ماه در تماشاخانه پارس کرمان برگزار می‌شود.

ششمین فیلم منوچهر هادی در مقایسه با سایر آثار فیلمساز، اثر بهتر و قابل تامل تری است، ولی هنوز وجود اشکالات فیلمنامه ای مهم ترین ایراد هادی در فیلم جدیدش به حساب می آید.

سریال «مرد» همچنان در دیلمان استان گیلان پی گیری می شود. 

پس از موفقیت های فیلم سینمایی "رگ خواب" به کارگردانی "حمید نعمت الله" در جشنواره فیلم فجر و همچنین اکران عموم بار دیگر این کارگردان سینما با فیلم "شعله ور" راهی جشنواره فیلم فجر شده است.

 امروز دوشنبه ۱۸ دی ماه شورای صنفی نمایش گفت: در این جلسه قرارداد فیلم «من یک ایرانی ام» به کارگردانی محمدرضا آهنج در گروه سینمایی کوروش بعد از فیلم «خانه کاغذی» به کارگردانی مهدی صباغ زاده بسته شد.

 در این مجال نگاهی به تولیداتی داریم که در جشنواره حضور ندارند، اما آثار درخوری هستند که باید منتظر اکران آن‌ها ماند.

مهدی برقعی عروسک گردان عروسک محبوب جناب خان جناب خان درباره حضورش در برنامه "خندوانه" گفت: درباره عروسک گردانی جناب خان تا امروز با من تماسی گرفته نشده است.

به نقل از آسوشیتدپرس، اپرا وینفری با سخنرانی تاثیرگذاری که در مراسم گلدن گلوب ادا کرد، با تاکید بر به پایان رسیدن دوره آزار جنسی در سراسر جهان، جمعیت حاضر در مراسم یکشنبه شب را تهییج کرد.

یک بازیگر و کارگردان تئاتر با انتقاد از فیلترینگ برخی شبکه‌ها که امنیت مشاغل زیادی را به خطر انداخته است، گفت: بهترین نوع مبارزه راهی است که از طریق فرهنگ، فکر و اندیشه به جامعه القا شود.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «به وقت خماری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی از ۱۵ دی ماه آغاز شده است.


آخرین باری که یک اظهارنظر جنجالی درباره مافیای سینمای ایران شنیده شد، مربوط به چند هفته قبل می‌شود 

نیوشا ضیغمى، بازیگر نام آشنای سینما، این روزها با دو فیلم سینمایى کاملا تجارى «ثبت با سند برابر است» و «دختر عمو، پسرعمو» در پرده سینماهاحضور پیدا کرده است. وی در این سال ها بیشتر در آثار کمدى و تجارى سینما خود را محک زده است.

 

مطلب زنده
پربازدید