ابزار وبلاگ

بازیگر زن ایرانی نامزد جایزه جشنواره روسیه

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

هفدهمین جشنواره (باهم) مسکو نامزدهای بخش مسابقه این جشنواره را معرفی کرد که در این اسامی نام یک تهیه کننده ایرانی ویک بازیگرزن ایرانی در لیست نامزدها دیده می‌شود. امیر حسین شریفی بعنوان تهیه کننده اثر خلا قانه برای تهیه دو فیلم سینمایی «کبریت سوخته» وتله‌فیلم «هفت»…

آخرين به روز رساني : دوشنبه 01 مرداد 1397


کل مطلب : 4412 مطلب / کل بازديد : 536,5341
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 888
تاريخ انتشار : پنجشنبه 15 مهر 1395 - 13:38

هفدهمین جشنواره (باهم) مسکو نامزدهای بخش مسابقه این جشنواره را معرفی کرد که در این اسامی نام یک تهیه کننده ایرانی ویک بازیگرزن ایرانی در لیست نامزدها دیده می‌شود.

امیر حسین شریفی بعنوان تهیه کننده اثر خلا قانه برای تهیه دو فیلم سینمایی «کبریت سوخته» وتله‌فیلم «هفت» و سارا صوفیانی برای ایفای نقش شیدا در فیلم «هفت» نامزد دریافت جایزه از هفدهمین جشنواره فیلم «باهم» مسکو شده‌اند.

شریفی وصوفیانی هم اکنون در مسکو حضور دارند و اختتامیه جشنواراه ١٦ مهر ماه در سالن بزرگ خبرنگاران مسکو بر گزار می شود و جوایز خود را به برگزیدگان خود اهدا خواهد کرد.

براساس این گزارش، «کبریت سوخته» ساخته کاظم معصومی و تله فیلم «هفت» ساخته محمود معظمی هر دو به تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی تنها نمایندگان سینمای در این فستیوال هستند که از اول اکتبر آغاز شده و تا روز جمعه 7 اکتبر در شهر مسکو ادامه دارد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد