ابزار وبلاگ

مارک والبرگ می خواهد جاستین بی بر نقش اش را بازی کند

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

به نقل از ایندپندنت، مارک والبرگ گفته اگر قرار شود فیلمی درباره دوران اولیه فعالیت حرفه‌ای او به عنوان یک رپر ساخته شود، جاستین بی بر کاندیدای منتخب او برای ایفای نقشش خواهد بود. والبرگ در آن دوران از لقب «مارکی مارک» استفاده می کرد. والبرگ رهبر گروه هیپ هاپ «مارکی مارک…

آخرين به روز رساني : جمعه 29 تیر 1397


کل مطلب : 4412 مطلب / کل بازديد : 533,7871
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 777
تاريخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1395 - 18:38

به نقل از ایندپندنت، مارک والبرگ گفته اگر قرار شود فیلمی درباره دوران اولیه فعالیت حرفه‌ای او به عنوان یک رپر ساخته شود، جاستین بی بر کاندیدای منتخب او برای ایفای نقشش خواهد بود. والبرگ در آن دوران از لقب «مارکی مارک» استفاده می کرد.

والبرگ رهبر گروه هیپ هاپ «مارکی مارک و فانکی گروپ» بود که در سال ۱۹۹۱ با سینگل «Good Vibrations» به شهرت رسیدند و موفق شدند در صدر لیست ۱۰۰ آهنگ برتر بیلبورد آمریکا جای بگیرند.

ایندپندنت از این بازیگر که در حال حاضر مشغول تبلیغ برای فیلم «دیپ واتر هورایزن» است پرسید که نظرش درباره فیلمی بیوگرافیکی درباره دورانی که در آن گروه سپری کرد چیست. او گفت: بستگی دارد. چه کسی قرار است نقشم را بازی کند؟ اگر قرار باشد فیلم درباره روزهای مارکی مارک باشد، نمی‌دانم، شاید از جاستین بیبر برای بازی کردن نقشم استفاده کنیم.»

در پاسخ به این سوال که مایلز تلر، بازیگر فیلم «برای این خون بریز» برای ایفای نقش او چطور خواهد بود، والبرگ به نظر خیلی مطمئن نمی‌رسید و گفت: «باید کمی او را قوی کنیم. باید چند ماه او را به زندان بیندازیم تا ببینیم اول می‌تواند زنده بماند یا نه.»

والبرگ همچنین از سریال «Entourage» صحبت کرد و آشکار کرد که چقدر خودش روی این سریال تلویزیونی ساخته داگ ایلین تاثیرگذار بوده است. او گفت: «روزهای اولیه کارم بود و این سریال خیلی از آن ها استفاده کرد، البته کارهایی که ما آن موقع انجام می دادیم خیلی خیلی دیوانه‌وارتر بودند و احتمالا غیرقانونی هم بودند. نمی دانیم قانونی هست که کارهای آن موقع ما را محکوم کند یا نه.»

والبرگ اضافه کرد: «اما من عاشق آن سریال و آنطور که آن را پیش بردند بودم. وقتی که همه چیز روی روال عادی افتاد آن‌ها کمی آزادی بیشتری در استفاده از وقایع به دست آوردند و کار خود را انجام دادند.»

فیلم «دیپ واتر هورایزن» که در حال حاضر روی پرده رفته، داستان حقیقی بدترین انفجار سکوهای نفتی در تاریخ ایالات متحده را تعریف می‌کند. پیتر برگ مسئولیت کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و همچنین اخیرا اعلام کرده که ممکن است بخواهد اسپین آفی از سریال تلویزیونی «نورهای جمعه شب» را هم بسازد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد