لاو سینما : سینمای ایران و جهان

 فیلم «مالاریا» قرار است در بیست و یکمین دوره فستیوال بوسان که از ١٥ تا ٢٤ مهر (٦ تا ١٥ اکتبر) در کشور کره جنوبی برگزار می شود حضور پیدا کند. «مالاریا» در حالی در بخش غیر رقابتی این جشنواره حاضر خواهد بود که بخش رقابتی فستیوال بوسان مخصوص فیلم های اول و دوم کارگردانان است. بعد از بوسان «مالاریا» در جشنواره شیکاگو حاضر خواهد بود. فیلم شهبازی در پنجاه و دومین دوره این جشنواره بین الملی در بخش سینمای جهان با فیلم های دیگر از کشورهای مختلف دنیا رقابت می کند.…

آخرين به روز رساني : سه شنبه 24 مهر 1397


کل مطلب : 4638 مطلب / کل بازديد : 634,3151
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 604
تاريخ انتشار : دوشنبه 05 مهر 1395 - 3:38

 فیلم «مالاریا» قرار است در بیست و یکمین دوره فستیوال بوسان که از ١٥ تا ٢٤ مهر (٦ تا ١٥ اکتبر) در کشور کره جنوبی برگزار می شود حضور پیدا کند. «مالاریا» در حالی در بخش غیر رقابتی این جشنواره حاضر خواهد بود که بخش رقابتی فستیوال بوسان مخصوص فیلم های اول و دوم کارگردانان است.

بعد از بوسان «مالاریا» در جشنواره شیکاگو حاضر خواهد بود. فیلم شهبازی در پنجاه و دومین دوره این جشنواره بین الملی در بخش سینمای جهان با فیلم های دیگر از کشورهای مختلف دنیا رقابت می کند. فستیوال شیکاگو از ٢٢ مهر تا ٦ آبان (١٣ تا ٢٧ اکتبر) در کشور آمریکا برگزار می شود.

ونیز اولین حضور بین المللی فیلم شهبازی بود که در بخش رسمی رقابتی این جشنواره به نمایش درآمد. «مالاریا» تنها نماینده سینمای ایران در بخش فیلم های مسابقه بین الملل جشنواره ورشو است که تا سه هفته دیگر با آثاری از سراسر دنیا رقابت می کند.

ورشو سومین حضور بین المللی فیلم محسوب می شود.

پخش جهانی این فیلم نیز بر عهده کمپانی «دریم لب فیلمز» با مدیریت نسرین میرشب است. «مالاریا» هنوز در ایران اکران نشده و قرار است توسط موسسه فیلمیران بزودی در سینماهای سراسر کشور روی پرده برود.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد