لاو سینما : سینمای ایران و جهان

سامان سالور کارگردان سینما در گفتگو  درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «سال کبیسه» گفت: تقریبا بازنویسی فیلمنامه این اثر به پایان رسیده و ما برای آغاز فیلمبرداری آن منتظر جذب سرمایه هستیم البته یک بخش از سرمایه آن فراهم شده است اما شرایط مالی ما به طور کامل هموار نیست.   وی افزود: با توجه به اینکه در این سال ها شرایط ساخت یک اثر سینمایی سخت تر و دستمزد بازیگران هم متفاوت شده است، نمی توان به این راحتی دست به تولید زد زیرا باید شرایط به گونه ای باشد که یک کارگردان از ساخت فیلم…

آخرين به روز رساني : دوشنبه 26 آذر 1397


کل مطلب : 4677 مطلب / کل بازديد : 700,2231
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 594
تاريخ انتشار : یکشنبه 04 مهر 1395 - 20:38

سامان سالور کارگردان سینما در گفتگو  درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «سال کبیسه» گفت: تقریبا بازنویسی فیلمنامه این اثر به پایان رسیده و ما برای آغاز فیلمبرداری آن منتظر جذب سرمایه هستیم البته یک بخش از سرمایه آن فراهم شده است اما شرایط مالی ما به طور کامل هموار نیست.

 

وی افزود: با توجه به اینکه در این سال ها شرایط ساخت یک اثر سینمایی سخت تر و دستمزد بازیگران هم متفاوت شده است، نمی توان به این راحتی دست به تولید زد زیرا باید شرایط به گونه ای باشد که یک کارگردان از ساخت فیلم خود پشیمان نشود. این در حالی است که این روزها پروسه تولید بسیار گران شده است.

 

سالور با اشاره به اینکه حدود ۲ سال است که قصد دارد «سال کبیسه» را بسازد، بیان کرد: به دلیل شرایط اقتصادی هر بار تولید فیلم محقق نمی شود. من در پاییز خبر تولید را داده بودم اما شرایط به گونه ای پیش نرفت که بتوانم آن را کلید بزنم. به هرحال من کارگردانی نیستم که در هر شرایطی فیلم بسازم.

 

این کارگردان در پایان خاطرنشان کرد: بهترین زمان ساخت «سال کبیسه» در پاییز و زمستان است زیرا با قصه فیلم همخوانی دارد. قصه این فیلم درباره اتفاقات آخرین روز یک سال کبیسه است بنابراین امیدوارم با حل شدن بخش مالی بتوانیم آن را در زمستان امسال کلید بزنیم هرچند می دانم بازیگرانی که برای ایفای نقش های آن در نظر دارم مشغول کارهای مختلف با دستمزدهای متفاوت هستند اما امیدوارم با خواندن فیلمنامه این اثر مایل به همکاری شوند این را هم باید بگویم که «سال کبیسه» یک فیلم پر بازیگر است.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد