لاو سینما : سینمای ایران و جهان

و پشتیبانی و نظارت بر اجرای صحیح قوانین مربوط، از جمله مهمترین نکاتی است که باید مد نظر حضرتعالی باشد.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 26 آذر 1397


کل مطلب : 4677 مطلب / کل بازديد : 700,2791
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 4644
تاريخ انتشار : چهارشنبه 11 مهر 1397 - 13:50

از روابط عمومی شبکه پنج سیما، حکم انتصاب سعید معدن کن به سمت قائم مقام شبکه پنج، مهدی امینی مشاور اجرایی و رییس دفتر شبکه و علی مهرگان سرپرست طرح و برنامه این شبکه تلویزیونی از سوی جواد رمضان نژاد امضا شد.
در حکم سعید معدن کن، قائم مقام جدید شبکه پنج سیما آمده است: پوشش سراسری این شبکه با تمرکز ویژه بر موضوعات مربوط به کلان شهر تهران، از اهمیت فعالیت در شبکه پنج سیما به عنوان رسانه ای تاثیرگذار و با ضریب نفوذ بالا حکایت دارد. نقش حضرتعالی در پیگیری امور و ایجاد هماهنگی بین گروه ها و برنامه های مختلف شبکه به منظور ارائه تصویری پرنشاط، منسجم و پیشرو از ام القرای اسلامی بسیار حائز اهمیت است. همچنین تسهیل تعامل با بخش های درون و برون سازمانی به منظور دستیابی سریع تر به اهداف مد نظر شبکه در تولید پیام از مهمترین محورهای فعالیت شما است.
در حکم مهدی امینی، مشاور اجرایی و رییس دفتر شبکه پنج نیز آمده است: توجه ویژه به ظرایف ارتباطی و پیگیری جدی امور مربوط به شبکه در ساختار درون و برون سازمانی، تعامل شایسته با همکاران شبکه پنج سیما به مثابه یک خانواده، تسهیل امور اداری و پشتیبانی و نظارت بر اجرای صحیح قوانین مربوط، از جمله مهمترین نکاتی است که باید مد نظر حضرتعالی باشد.
در حکم علی مهرگان به عنوان سرپرست طرح و برنامه شبکه پنج سیما آمده است: نقش راهبردی این مدیریت در طراحی پیام با در نظرگرفتن اقتضائات زمان حال، آینده پژوهی­ و با تمرکز بر خلاقیت های رسانه ای، تشکیل شورای جدید طرح و برنامه شبکه را ایجاب می کند. همچنین نظارت بر روند تولید و محتوای برنامه ها به طوریکه کاملا منطبق بر طرح های تصویب شده و نظرات شورای طرح و برنامه باشد باید به طور جدی در دستور کار قرار گیرد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد