لاو سینما : سینمای ایران و جهان

هر زمان که بخواهند می‌توانند همراه با فرزندشان به دیدن این آثار بروند، این اتفاقات می‌تواند یک جریان خوب در سینمای کودک باشد.

آخرين به روز رساني : جمعه 23 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 698,3861
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4560
تاريخ انتشار : جمعه 30 شهريور 1397 - 23:3

سینمای کودک مهجور است ,کمند امیرسلیمانی از پاستاریونی می گوید,هنرمندان معروف در فیلم های کودک و نوجوان,عدم حضور ستاره ها در فیلم های کودک ,کمند امیر سلیمانی فیلم کودک و نوجوان

کمند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون این روزها خود را آماده می‌کند تا در سریال جدید جواد افشار با عنوان "گاندو " به ایفای نقش بپردازد، هرچند اعلام کرد فعلا نمی‌تواند درباره این سریال صحبت کند. او علاوه بر این‌ها به زودی با فیلم "پاستاریونی" به کارگردانی سهیل موفق که در سی و یکمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان درخشید به پرده سینماها می‌آید.

کمند امیرسلیمانی  در پاسخ به این سوال که چرا در سال‌های گذشته آثار سینمای کودک دیده می‌شدند ولی امروز وضعیت به این شکل نیست، گفت: سال‌های پیش سینمایی داشتیم که مخصوص کودک بود و همیشه در آن فیلم کودک اکران می‌شد. به نظرم اگر تولیدات بالا باشد با توجه به پردیس‌های سینمایی که امروز افزایش هم یافته‌اند می‌توان چند سالن را انتخاب کرد و همیشه در آنها فیلم‌های کودک اکران کرد تا خانواده‌ها نیز در جریان باشند و بدانند که این سالن‌ها فقط مخصوص اکران فیلم کودک هستند و هر زمان که بخواهند می‌توانند همراه با فرزندشان به دیدن این آثار بروند، این اتفاقات می‌تواند یک جریان خوب در سینمای کودک باشد.

 بازیگر سریال "پریا " در ادامه درباره چرایی عدم حضور بازیگران ستاره در فیلم‌های کودک و نوجوان نیز اظهار کرد: در حال حاضر خوشبختانه بازیگر زیاد داریم و اگر از بازیگران چهره و شناخته شده در این آثار استفاده نمی شود به این دلیل است که بودجه لازم برای این فیلم‌ها و جود ندارد. برای ساخت فیلم کودک اگر بودجه باشد هیچ بازیگری بدش نمی‌آید که در آن بازی کند. امروز بازیگرانی که تمایلی به حضور در آثار کودک ندارند بسیار انگشت شمار هستند؛ امروز سوپراستارهای ما نیز علاقمند به بازی در آثار کودک هستند مگر لیلا حاتمی در فیلم کودک بازی نکرده است؟ من خودم هم وقتی ببینم همه شرایط فراهم است و با یک فیلمنامه خوب و گروه خوب مواجه هستم قطعا در آثار کودک حضور پیدا خواهم کرد. فیلم کودک متاسفانه مهجور است، اما اگر شرایط برایش خوب باشد، قطعا بازیگران می‌پذیرند در آن به ایفای نقش بپردازند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد