لاو سینما : سینمای ایران و جهان

بر این باورم که جایگاه سینما فراتر از آنچه که امروز در آن قرار دارد، هست و باید به آن جایگاه برسیم.

آخرين به روز رساني : سه شنبه 27 آذر 1397


کل مطلب : 4677 مطلب / کل بازديد : 701,3191
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4552
تاريخ انتشار : جمعه 30 شهريور 1397 - 12:27

بهرام ارک فیلم سینمایی پوست را می سازد,بهرام ارک : من را به تهران هل می دهند,فیلمسازان شهرستان حمایت نمی شوند,زبان ترکی فیلم سینمایی پوست,کارگردان فیلم کوتاه حیوان فیلم پوست را می سازد

بهرام ارک کارگردان فیلم کوتاه «حیوان» که در تلاش است اولین اثر سینمایی خود را جلوی دوربین ببرد، در گفتگو  گفت: در تلاش هستم تا فیلم سینمایی «پوست» را در تبریز جلوی دوربین ببرم این در حالی است که هم تهیه‌کننده فیلم و هم افراد دیگر تمام تلاش خود را می‌کنند تا من را برای ساخت این پروژه به تهران هل دهند!

وی ادامه داد: به هرحال باید بگویم که فیلمنامه «پوست» به گونه‌ای نوشته شده که با توجه به زبان ترکی آن، باید در تبریز ساخته شود. چرا که معتقدم این شهر پتانسیل خوبی برای فیلمسازی دارد.

کارگردان فیلم کوتاه «حیوان» توضیح داد: دوست دارم ساخت فیلم در تمام فرهنگ‌های کشور مانند کرد، لر و عرب را نیز تجربه کنم. فکر می‌کنم مخاطبان از دیدن فیلم‌هایی که یک مدل هستند خسته شده‌اند. بر این باورم که جایگاه سینما فراتر از آنچه که امروز در آن قرار دارد، هست و باید به آن جایگاه برسیم.

وی تاکید کرد: ما همیشه به خود می‌بالیم که فرهنگ‌های متعددی را در کشور داریم اما زمانی که بحث فرهنگی پیش می‌آید، یادمان می‌رود که این فرهنگ‌های متعدد باید استقلال خود را داشته باشند. به هر حال زمانی که قرار است یک فیلم در شهرستان ساخته شود، هیچ حمایت مالی حتی از سوی مسئولان شهر و یا استان مربوطه صورت نمی‌گیرد.مهر

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد