لاو سینما : سینمای ایران و جهان

اما جدول فروش هفتگی سایت سینما تیکت نشان می‌دهد که کمدی «تگزاس» با وجود تعطیلات رسمی برای ششمین بار پیاپی پرفروش‌ترین فیلم هفته شد.

آخرين به روز رساني : سه شنبه 27 آذر 1397


کل مطلب : 4677 مطلب / کل بازديد : 701,3211
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4433
تاريخ انتشار : جمعه 18 خرداد 1397 - 19:30

در حالی که از یکشنیه شب سینماهای کشور تعطیل شدند، فیلم های سینمایی نسبت به هفته گذشته با افت شدید فروش مواجه شدند. اما جدول فروش هفتگی سایت سینما تیکت نشان می‌دهد که کمدی «تگزاس» با وجود تعطیلات رسمی برای ششمین بار پیاپی پرفروش‌ترین فیلم هفته شد.

تگزاس  

جدیدترین ساخته مسعود اطیابی که از بیست و نهم فروردین ماه در سینماهای کشور به روی پرده رفت، عنوان پرفروش ترین فیلم سینمای ایران را برای دومین هفته متوالی به خود اختصاص داد. این فیلم در هفته گذشته 625 میلیون تومان فروش کرد تا جمع درآمد آن از گیشه به رقم 8 میلیارد و 820 میلیون تومان برسد. در «تگزاس» حمید فرخ نژاد، سام درخشانی و پژمان جمشیدی نقش های اصلی را ایفا می کنند.

خجالت نکش  

اولین ساخته سینمایی رضا مقصودی با بازی احمد مهرانفر، شبنم مقدمی، لیندا کیانی، شهره لرستانی، الناز حبیبی، علی صالحی و سام درخشانی بعد از پنج هفته اکران دو میلیارد و 165 میلیون تومان فروش کرده است. این کمدی در هفته گذشته نیز 311 میلیون تومان درآمد کسب کرد.

چهارراه استانبول 

آخرین ساخته سینمایی محسن کیایی، بعد از پنج هفته نمایش دو میلیارد و 143 میلیون تومان فروش کرده است .این فیلم که برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، با در اختیار داشتن 72 سالن سینمایی، توانست در هفت روز گذشته، 421 میلیون تومان فروش کند و سومین فیلم پرفروش هفته لقب گیرد.

عصبانی نیستم  

فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» که پس از 5 سال توقیف در سینماهای کشور به نمایش درآمد، با در اختیار داشتن 71 سالن سینمایی، پس از پنج هفته دو میلیارد و 551 میلیون تومان فروش کرد. این فیلم در هفت روز گذشته 178 میلیون تومان درآمد کسب کرد.

خوک 

پنجمین فیلم پرفروش هفته گذشته «خوک» مانی حقیقی است که برای اولین بار در جشنواره فیلم برلین به نمایش درآمد. این فیلم که تنها 41 سالن در اختیار دارد بعد از گذشت پنج هفته اکران 893 میلیون تومان فروش کرده و در هفته گذشته نیز 116 میلیون تومان درآمد کسب کرد.

لاتاری 

سومین ساخته سینمایی محمد حسین مهدویان که نمایش خود را همچون سایر فیلم های اکران نوروز از 23 اسفندماه سال گذشته آغاز کرد، تا کنون 14 میلیارد و 570 میلیون تومان فروش کرده است. این فیلم در هفته گذشته 89 میلیون تومان درآمد کسب کرد.

فیلشاه 

این انیمیشن که 100 سالن در اختیار دارد، در هفته گذشته 80 تومان فروش کرد. «فیلشاه» تاکنون 7 میلیارد و 396 میلون تومان درآمد کسب کرده است.

مصادره 

پرفروش ترین فیلم اکران نوروز تاکنون 15 میلیارد و 463 میلیون تومان درآمد کسب کرده است. این فیلم در هفته گذشته 75 میلیون تومان درآمد کسب کرد و هشتمین فیلم پرفروش هفته شد. در «مصادره» رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، هادی کاظمی و مهران احمدی ایفای نقش می کنند.

لونه زنبور 

کمدی «لونه زنبور» ساخته برزو نیک نژاد با بازی پژمان جمشیدی، محسن کیایی، رعنا آزادی ور، بهاره کیان افشار، هومن برق نورد و فرید سجادی حسینی پس از 12 هفته اکران 8 میلیارد و 958 میلیون تومان فروش کرده است. این فیلم در هفته گذشته 71 میلیون تومان درآمد کسب کرد و در جدول فروش هفتگی رتبه نهم را به خود اختصاص داد.

به وقت شام 

آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا که برای اولین بار در جشنواره فجر سال گذشته به نمایش درآمد و سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی را برای حاتمی کیا به ارمغان آورد، تا کنون 13 میلیارد تومان فروش کرده است. این فیلم در هفت روز گذشته 49 میلیون تومان در آمد کسب کرد و هشتمین فیلم پرفروش هفته شد.

جشن دلتنگی 

فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» ساخته پوریا آذربایجانی با بازی محسن کيايي، بهنام تشکر، پانته‌آ پناهي‌ها، بابک حميديان، مينا ساداتي، ساغر قناعت و... پس از گذشت پنج هفته 156 میلیون تومان فروش کرد و در هفت روز گذشته نیز 18 میلیون تومان درآمد کسب کرد.

آن سوی ابرها 

آخرین ساخته سینمایی مجید مجیدی که در کشور هند جلوی دوربین رفته است، پس از گذشت پنج هفته اکران، 167 میلیون تومان فروش کرد و در هفت روز گذشته نیز 16 میلیون تومان درآمد کسب کرد تا دوازدهمین فیلم جدول فروش هفتگی شود.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد