لاو سینما : سینمای ایران و جهان

به این ترتیب این فیلم فروش داخلی خود را به حدود ۱۵۰ میلیون دلار رساند. در باکس‌آفیس بین‌المللی، «سولو» چیزی حدود ۳۰.۳ میلیون فروخت و مجموع فروش خارجی‌اش را به ۱

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 21 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 696,9381
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 4430
تاريخ انتشار : پنجشنبه 17 خرداد 1397 - 14:21

به نقل از باکس‌آفیس موجو، جدیدترین فیلم از مجموعه «جنگ ستارگان» به عملکرد ضعیف‌تر از حد انتظارش در باکس‌آفیس آمریکا و جهان ادامه داد. فیلم «سولو: داستانی از جنگ ستارگان» در آخر هفته‌ای که به پایان رسید نسبت به آخر هفته‌ قبلی با کاهش ۶۵ درصدی فروش مواجه شد و ۲۹.۳ میلیون دلار دیگر فروخت.

به این ترتیب این فیلم فروش داخلی خود را به حدود ۱۵۰ میلیون دلار رساند. در باکس‌آفیس بین‌المللی، «سولو» چیزی حدود ۳۰.۳ میلیون فروخت و مجموع فروش خارجی‌اش را به ۱۱۵.۳ میلیون دلار رساند. روی هم رفته این فیلم ۲۶۴.۲ میلیون دلار فروخته است.

فیلم «ددپول ۲» محصول کمپانی‌های فاکس و مارول آخر هفته را با مقام دومی به پایان برد و ۲۳.۳ میلیون دلار فروخت که به این ترتیب مجموع فروش داخلی فیلم را با ورود به سومین هفته اکران به حدود ۲۵۵ میلیون دلار می‌رساند اما از آنجایی که این فیلم با بازی رایان رنولدز توانست ۴۱.۵ میلیون دلار دیگر در بازارهای جهانی از جمله ۵.۵ میلیون دلار در ژاپن بفروشد، این هفته از این نظر در صدر قرار داشت و مجموع فروش جهانی خود را به ۶۰۰ میلیون دلار رساند.

فیلم درام «شناور» بعد از اکران در ۳۰۱۵ سالن سینما توانست در آخر هفته‌ای که به پایان رسید چیزی حدود ۱۱.۵ میلیون دلار بفروشد و به این ترتیب با بودجه‌ای ۳۵ میلیون دلاری، فروشی در حدود فیلم‌های مشابه دیگر مثل «مک‌فارلند، ایالات متحده» و «همه چیز، همه چیز»‌ داشته باشد. روی هم رفته انتظار می‌رود فروش کلی «شناور» بیشتر از ۳۰ میلیون دلار نشود چون مجبور به رقابت با مجموعه‌ای از اکران‌های محبوب تابستانی است.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد