لاو سینما : سینمای ایران و جهان

به گفته وی، برگزیدگان این مسابقه 29 مارس معرفی خواهد شد.

آخرين به روز رساني : سه شنبه 20 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 695,6401
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4395
تاريخ انتشار : چهارشنبه 22 فروردين 1397 - 23:54

حمد شجاعیان مشاور فیلم «آر یو والیبال» روز چهارشنبه در گفت و گو ، با اعلام خبر کسب دو جایزه فیلم و فیلمنامه این فیلم، اظهار داشت: آثاری در انجمن قانونی، فرهنگ و جامعه (FOLCS) آمریکا مورد بررسی قرار می گیرند که متعهد به ارائه یک تجربه منحصر به فرد برای مخاطبان عمومی باشند.
وی افزود: در واقع انجمن قانونی، فرهنگ و جامعه آمریکا، ایده های روزمره خود از جمله مسائل قانون، عدالت، حقوق بشر و مدنی جامعه را با همکاری هنرمندان با نفوذ، رهبران حکومتی و روشنفکران مورد بررسی قرار می دهد.
شجاعیان ادامه داد: از جمله اعضای این نهاد می توان به افرادی چون پل جیاماتی٬ جان تورتورو٬ دیوید استراترن و الیزابت مارول همگی از برندگان و نامزدهای اسکار اشاره کرد.
به گفته وی، برگزیدگان این مسابقه 29 مارس معرفی خواهد شد.
فیلم کوتاه «آر یو والیبال؟» درباره گروهی پناهجوی عرب زبان است که به مرزهای یک کشور انگلیسی زبان می رسند. مرز بسته است و هر روز پناهجویان با سربازهای مرزی درگیر می شوند تا اینکه چند کودک راه را برای ارتباط این دو گروه باز می کنند.
این فیلم کوتاه تاکنون جوایز بسیاری در جشنواره هایی چون فیلم میلان و ماترای ایتالیا، دیپلم افتخار و مدال ایسفا را کسب کرده است.
در این فیلم هنرمندانی چون نعیم شیخ محبوبی، یاسمین صلحی، حامد ندری، ابراهیم عموره، مهدی حسینی و محسن داداش زاده ایفای نقش می کنند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد