ابزار وبلاگ

حاشیه نشینی موضوع امشب برنامه «پایش»

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، بررسی وضع حاشیه‌نشینی و لزوم توجه هر چه بیشتر به مناطق حاشیه‌نشین و ضرورت رسیدگی به سکونت گاههای غیر رسمی با حضور محمدتقی جان محمدی کارشناس اقتصادی مسکن و مدیرعامل یک شرکت توسعه‌گرا در زمینه مسکن بررسی و طرح نوسازی و ترمیم بافت‌های حاشیه‌نشین…

آخرين به روز رساني : دوشنبه 01 مرداد 1397


کل مطلب : 4412 مطلب / کل بازديد : 536,5111
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 439
تاريخ انتشار : دوشنبه 29 شهريور 1395 - 16:38

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، بررسی وضع حاشیه‌نشینی و لزوم توجه هر چه بیشتر به مناطق حاشیه‌نشین و ضرورت رسیدگی به سکونت گاههای غیر رسمی با حضور محمدتقی جان محمدی کارشناس اقتصادی مسکن و مدیرعامل یک شرکت توسعه‌گرا در زمینه مسکن بررسی و طرح نوسازی و ترمیم بافت‌های حاشیه‌نشین را نیز تشریح خواهد کرد. 

توقف خط تولید خودرو پراید و پژو405، ماجرای بخشنامه‌های بانک مرکزی در مورد یک موسسه غیرمجاز، سرانجام بخشودگی سود وامهای زیر صدمیلیون تومان وگرانی سه‌ ماهه مرغ از موضوعات برنامه امشب پایش است. 

همچنین در برنامه امشب مجوزهای کسب‌ وکار و شرایط دریافت آن‌ها با بررسی مصداق‌هایی تحلیل می‌شود. سؤال نظرسنجی برنامه این هفته به این شرح است:آیا موافقیدتولید پراید و پژو 405 تا پایان سال متوقف شود؟ 1- بله 2- خیر 

بینندگان می‌توانند برای شرکت در این نظرسنجی عدد گزینه موردنظر را به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۱۱۱ ارسال کنید. 

پایش کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که یکشنبه‌ها حوالی ساعت 23:15 و با اجرای کیا داود اسفندیاری از این شبکه پخش می‌شود.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد