لاو سینما : سینمای ایران و جهان

در میان مجریان شبکه های مختلف رسانه ملی احسان علیخانی با جلب نظر 41 در صد از مخاطبان رسانه ملی عنوان بهترین مجری را به خود اختصاص داد.مهران مدیری برای «دورهمی»

آخرين به روز رساني : جمعه 31 فروردین 1397


کل مطلب : 4379 مطلب / کل بازديد : 620,6991
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 4381
تاريخ انتشار : شنبه 18 فروردين 1397 - 16:24

صداوسیما با انتشار نتایج نظرسنجی درباره برنامه‌های نوروزی تلویزیون ادعا می‌کند که بیش از 80 درصد مخاطبان از این برنامه‌ها راضی بوده‌اند. بر اساس این نظرسنجی، از میان مجری‌ها احسان علیخانی با بیشترین میزان رضایت بالاتر از مهران مدیری قرار گرفته و «دورهمی» بهترین برنامه ترکیبی و «پایتخت 5» بهترین سریال از نظر مخاطبان بوده است.

خبرگزاری صداو سیما بخش‌هایی از نتایج این نظرسنجی را این‌گونه منتشر کرده است:

طبق نظر سنجی مرکز تحقیقات و افکار سنجی صدا و سیما در هفته اول نوروز 97 از افراد بالای 12 سال تهران و 32 شهر دارای مرکز صداوسیما پر مخاطب ترین برنامه نوروز 97 مشخص شدند. در میان برنامه های تحویل سال صدا و سیما برنامه «بهار نارنج» به تهیه کنندگی احسان علیخانی با 43.1 در صد مخاطب و 85.8 در صد رضایت مخاطبان در رتبه نخست قرار گرفت. ویژه برنامه تحویل سال دورهمی و یک یک رتبه های بعدی قرار گرفتند.

در میان مجریان شبکه های مختلف رسانه ملی احسان علیخانی با جلب نظر 41 در صد از مخاطبان رسانه ملی عنوان بهترین مجری را به خود اختصاص داد.مهران مدیری برای «دورهمی» و علی ضیا برای یک یک عنوان دوم و سوم را از ان خود کردند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد