لاو سینما : سینمای ایران و جهان

البته من سخت پسند هم نیستم، ولی این به این معنا نیست که گزینه‌های پیشنهادی گلخانه‌ای و ویترینی نشده است.

آخرين به روز رساني : جمعه 31 فروردین 1397


کل مطلب : 4379 مطلب / کل بازديد : 620,6531
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 4352
تاريخ انتشار : چهارشنبه 08 فروردين 1397 - 15:9

کیهان ملکی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره فعالیت‌های هنری خود گفت: متاسفانه مدتهاست کار تصویری به من پیشنهاد نشده یا شرایطش برای من مهیا نبوده است. تعداد پیشنهاداتی که به من شده مانند دیگر همکاران کم بوده، شرایط نقش و حضور در اثر با من منطبق نبوده و زمان مناسبی نبوده است.

وی در همین راستا افزود: برخی آثار پیشنهاد شد، اما توانایی پرداخت دستمزد بازی ام را نداشته اند یا متن‌ها جالب نبوده است، البته من سخت پسند هم نیستم، ولی این به این معنا نیست که گزینه‌های پیشنهادی گلخانه‌ای و ویترینی نشده است.

این بازیگر درباره وضعیت هنرمندان اظهار کرد: بسیاری از هنرپیشه‌هایی که در حال حاضر مشغول فعالیت اند به حق توانمندند و من از آن‌ها می‌آموزم. بسیاری از هنرمندان نه تنها در حرفه بازیگری بلکه در تمام حرفه ها، خانه نشین شده اند که من علت این مشکل را سوءمدیریت و انحصارطلبی می‌دانم. برخی‌ها نام این کار را مافیا می‌نامند البته من نمی‌دانم این نام چقدر در اینجا درست به کار می‌رود. متاسفانه من جزو آن‌هایی هستم که سن و سالم اجازه نمی‌دهد که قصد پیگیری و پیشنهاد دادن برای بازی داشته باشم.

ملکی در خصوص اینکه آیا شغل دیگری در کنار بازیگری دارد یا خیر تصریح کرد: بازیگری تنها شغلم است و منبع درآمد دیگری ندارم. در گذشته فرصت‌های شغلی در حرفه ما به لحاظ کمی آمار‌های بالاتری داشت و متقاضی در این حجم و حد نبود، اما در حال حاضر نسل جدید وارد شده، متقاضی بیشتر شده است و متاسفانه تعداد تولیدات هنری کاهش یافته.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد