لاو سینما : سینمای ایران و جهان

او هم بعد از خواندن فیلمنامه «هایلایت» با متن ارتباط برقرار کرد و به راحتی برای ساخت فیلم توافق کردیم.تسنیم

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 21 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 697,7391
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4283
تاريخ انتشار : جمعه 06 بهمن 1396 - 20:12

اصغر نعیمی کارگردان فیلم سینمایی «هایلایت» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره ساخت این فیلم سینمایی گفت: فیلمنامه «هایلایت»، یکی از فیلمنامه‌هایی بود که طرح و داستانش مدت‌ها در ذهنم بود و با توجه به جذابیت و نزدیکی داستان آن به موضوعات روز جامعه علاقه‌مند به ساختن آن بودم. برای نگارش فیلمنامه «هایلایت» به شکل متمرکزی در فواصل کارهایم روی آن کار کرده بودم؛ چند مرتبه فیلمنامه بازنویسی شد و در نهایت به نسخه نهایی آن برای ساخت فیلم رسیدم.

وی ادامه داد: اواخر نگارش فیلمنامه«هایلایت‌» بود که آقای سالور به من پیشنهاد داد که اگر فیلمنامه‌ای دارم، علاقه‌مند است که کار تهیه‌کنندگی آن را بر عهده بگیرید. در گفت و گوهای اولیه متوجه شدیم علایق سینمایی و دغدغه های مشترکی داریم، تولید فیلمی در مختصات سینمای مستقل مورد نظر  آقای سالور بود و همین نکته چیزی بود که من هم در تمام کارنامه‌ام رعایت کرده بودم. با توجه به این نکات فیلمنامه «هایلایت» را در اختیار آقای سالور قراردادم. خوشبختانه او هم بعد از خواندن فیلمنامه «هایلایت» با متن ارتباط برقرار کرد و به راحتی برای ساخت فیلم توافق کردیم.

این کارگردان سینمای ایران درباره انتخاب بازیگران فیلم سینمایی «هایلایت» اظهار کرد: مثل کارهای گذشته من مرحله انتخاب بازیگران با وسواس و حتی می‌شود گفت به کندی پیش رفت، مایل بودم به ترکیب جدیدی برسیم. بعد از بررسی‌های بسیار به بازیگران حاضر در این فیلم سینمایی رسیدیم. طبعاً در هر فیلمی پیش می‌آید که بازیگری برای یک نقش انتخاب شود؛ اما آن بازیگر به علت تداخل در برنامه‌ها و حضور در پروژه دیگر فرصت حضور پیدا کند. ما هم از این قاعده مستثنا نبودیم، اما در نهایت از حاصل انتخاب بازیگران راضی هستم.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد