لاو سینما : سینمای ایران و جهان

قرار بود بن افلک در کنار بازی در نقش کاراکتر بتمن، نویسنده فیلمنامه و کارگردان قسمت‌های تازه آن هم باشد.

آخرين به روز رساني : جمعه 04 اسفند 1396


کل مطلب : 4294 مطلب / کل بازديد : 575,6521
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 4204
تاريخ انتشار : پنجشنبه 28 دي 1396 - 19:42

از کمپانی برادران وارنر خبر می‌رسد که جیک گیلنهال قرار است جایگزین بن افلک در مجموعه فیلم «بتمن» شود. منابع نزدیک به این کمپانی به خبرنگاران گفته‌اند، گیلنهال برای امضای قراداد بازی در نقش بتمن مذاکره را آغاز کرده است.

به گفته همین منابع، مذاکره دو طرف به نتایج مثبتی رسیده و مدیران کمپانی برادران وارنر همین روزها به صورت رسمی نام گیلنهال را به عنوان بتمن تازه سینما اعلام خواهند کرد.

این صحبتها در شرایطی به شایعه داغ هنری تبدیل شده که بن افلک هنوز قرارداد همکاری با پروژه بتمن را دارد. البته مشخص نیست او قرارداد بازی در چند فیلم بتمنی دیگر کمپانی را دارد. به همین دلیل شنیده میشود مدیران کمپانی برادران وارنر در حال صحبت و مذاکره با افلک هم هستند تا رضایت او را برای کنارهگیری از این مجموعه فیلم، جلب کنند. گفته میشود تا چند هفته دیگر، کنارهگیری افلک و پیوستن گیلنهال به پروژه بتمن قطعی خواهد شد.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، بتمن جدید با بازی گیلنهال یک سه گانه خواهد بود. به احتمال بسیار زیاد، امر کارگردانی اولین قسمت آن را مت ریوز به عهده خواهد داشت.

او چند هفته قبل خبر از آماده شدن فیلمنامه فیلم داد وگفت تهیهکنندگانش داستان بسیار خوبی برای آن پیدا کردهاند. تا قبل از این، قرار بود بن افلک در کنار بازی در نقش کاراکتر بتمن، نویسنده فیلمنامه و کارگردان قسمتهای تازه آن هم باشد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد