لاو سینما : سینمای ایران و جهان

رخدادهای آن را تا به حال در مجموعه های دیگر تلویزیونی ندیدید دلایلی است که بر اساس آن فکر می کنم مخاطب «شبکه» را به شدت دوست داشته باشد.

آخرين به روز رساني : دوشنبه 26 آذر 1397


کل مطلب : 4677 مطلب / کل بازديد : 700,2811
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 4186
تاريخ انتشار : چهارشنبه 27 دي 1396 - 18:16

احمد معظمی درباره اینکه تا به حال چند درصد از تصویربرداری سریال «شبکه» انجام شده است و تا به این مرحله از ساخت این سریال تقریبا چند بازیگر جلوی دوربین رفته اند عنوان کرد: 50 درصد از تصویر برداری سریال انجام شده و تا کنون دانیال حکیمی، محمود پاک نیت، نگین معتضدی و ساناز سعیدی جلوی دوربین رفته اند. همچنین متین ستوده و مجید واشقانی نیز به تازگی به گروه پیوسته اند و نقش های متفاوتی را در این مجموعه عهده دار هستند.

معظمی از روند و ریتم تولید این سریال ابراز رضایت داشت و تعدد لوکیشن ها و تعداد بازیگرهای سریال «شبکه» را یکی از ویژگی‌های این مجموعه دانست و گفت: سریال «شبکه» بسیار پر لوکیشن و پر بازیگر است و لوکیشن های این سریال داخل تهران و خارج از تهران هستند. بد نیست اضافه کنم که در فصل اول سریال 250 لوکیشن و 200 بازیگر دارد.

به نظرم سریال «شبکه» یکی از متفاوت ترین سریال هایی است که از تلویزیون پخش خواهد شد ، تحقیقات فراوان ، مشورت با کارشناسان متعدد و البته قصه و داستانی که رخدادهای آن را تا به حال در مجموعه های دیکر تلویزیونی ندیدید دلایلی است که بر اساس آن فکر میکنم مخاطب «شبکه» را به شدت دوست داشته باشد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد