close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

ابزار وبلاگ

راف کات فیلم سینمایی «بهت» به پایان رسید / اتمام تدوین تا اخر هفته

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

نظر دارد به تصمیم گیری زنان احترام بگذارد و بگوید اجازه بدهید زنان برای زندگی خود تصمیم بگیرند؛ کاری که این روزها نمی توانند بکنند.

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 31 مرداد 1397


کل مطلب : 4411 مطلب / کل بازديد : 575,3011
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4172
تاريخ انتشار : چهارشنبه 27 دي 1396 - 13:8

عباس رافعی کارگردان فیلم سینمایی «بهت» در گفتگو  درباره آخرین وضعیت این اثر گفت: به تازگی راف کات این اثر توسط مستانه مهاجر به پایان رسیده است و امیدوارم تا پایان هفته تدوین آن به طور کلی تمام و ساخت موسیقی «بهت» آغاز شود.

وی افزود: با فردین خلعتبری برای ساخت موسیقی این اثر به نتیجه رسیده ایم و قرار است موسیقی «بهت» در کشور مجارستان ضبط شود بنابراین امیداورم بتوانیم بعد از انجام این قسمت ها به سراغ مراحل فنی دیگر برویم این را هم باید بگویم که قرار است علی ابوالصدق صداگذاری این فیلم را انجام بدهد.

رافعی با اشاره به اکران «بهت» بیان کرد: با توجه به اینکه ما کارهای ساخت این فیلم سینمایی را دیر شروع کردیم نتوانستیم آن را به سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر برسانیم به همین دلیل محمد نشاط تهیه کننده «بهت» در نظر دارد به محض آماده شدن، آن را به نمایش بگذارد.

این کارگردان با اشاره به موضوع این اثر اظهار کرد: این فیلم درباره ۲ زن از ۲ طبقه اجتماعی متفاوت است که هر ۲ تصمیم یکسان می گیرند و «بهت» این تصمیم یکسان را در ۲ طبقه تحلیل می کند. این فیلم تصمیم گیری درباره بچه دار شدن یا نشدن را بررسی می کند که در طبقه متوسط و طبقه پایین جامعه امروز ایران کاملا معنی دیگری دارد.

کارگردان «فصل فراموشی فریبا» در پایان توضیح داد: «بهت» مثل فیلم های قبلی من یک فیلم زنانه است. فیلم در نظر دارد به تصمیم گیری زنان احترام بگذارد و بگوید اجازه بدهید زنان برای زندگی خود تصمیم بگیرند؛ کاری که این روزها نمی توانند بکنند.

«بُهت» با فیلمنامه ای از عباس رافعی و با موضوع اجتماعی آماده می شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: «زوجی از قشر متوسط ایران امروز، پس از ۲۰ سال فراق اکنون که همدیگر را یافته اند برای تحکیم این عشق، سرنوشت بچه هایشان را با زوجی از طبقه پایین جامعه گره می زنند، غافل از اینکه این آغازی برای فروپاشی هر ۲ خانواده است.»

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد