لاو سینما : سینمای ایران و جهان

نقش اول بازی کنم، دوست دارم بتوانم در کارهایم اثر گذار باشم و از بازیگری لذت ببرم.»

آخرين به روز رساني : جمعه 04 اسفند 1396


کل مطلب : 4294 مطلب / کل بازديد : 575,7061
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 4154
تاريخ انتشار : دوشنبه 25 دي 1396 - 20:28

مجموعه «محکومین» آخرین کار پخش شده از مهرداد ضیائی بازیگر سینما و تلویزیون بود. این هنرمند باسابقه تلویزیون که بیشتر با نقش‌های مکملش شناخته می‌شود، راجع به حضور پررنگش در این گونه نقش‌ها گفت: خیلی از بازیگران بزرگ در دنیا وجود دارند که برای همه عمر نقش‌های مکمل بازی می‌کنند و می‌توانم بگویم مکمل‌های بسیار تاثیرگذاری هم هستند. از نظر من مهم عرض نقش است نه طول آن.

ضیائی با اشاره به اینکه هر بازیگری دوست دارد نقش اول بازی کند گفت: «من هم دوست داشتم این موقعیت برای من پیش می‌آمد. ولی بیشتر از اینکه دنبال این باشم که نقش اول بازی کنم، دوست دارم بتوانم در کارهایم اثر گذار باشم و از بازیگری لذت ببرم.» 

این هنرمند با بیان اینکه برای بازیگری و رسیدن به جایگاه فعلیش سختی‌های زیادی کشیده است گفت: «خوشبختانه در کارهایی که کار کردم سعی کردم برای شغلم احترام غائل شوم و لذت بازیگری را حفظ کنم. همین باعث شده است مخاطبان، چند سریال را با نقش من به یاد بیاورند. نقش مکمل وقتی درست نوشته و رهبری شود برای مخاطبین بیاد ماندنی خواهد شد. حدود 10 سال از سریال «در مسیر زاینده رود» می‌گذرد ولی هنوز همه وقتی من را می‌بینند با نام فرهاد که اسم نقشم در آن سریال بود صدا می‌کنند.»

مهرداد ضیائی , نقش مکمل برای مهرداد ضیائی , مهرداد ضیائی و سریال محکومین ,سریال جدید مهرداد ضیائی

ضیائی یکی از بازیگرانی است که در سریال‌های مرحوم «مسعود رسام» قبل از فوتش نقش آفرینی کرده بود. این هنرمند با اشاره به دغدغه این کارگردان در مورد شایسته سالاری در ساخت فیلم و سریال گفت: «مرحوم رسام همیشه از اینکه می‌دید آدم‌هایی که کار بلدند ولی در جایگاه خودشان قرار نگرفته‌اند و یا کسانی که کار بلد نیستند و جایگاهی پیدا کرده‌اند،‌ بسیار ناراحت می‌شد. وی معتقد بود بازیگرهای خوبی در تئاتر داریم که خودشان را وقف نمایش کرده‌اند. ولی از اینکه می‌دید از نظر مالی آنچنان رشد نمی‌کنند و به جای آنها بعضی افراد به صورت جرقه‌ای وارد تلویزیون می‌شوند و وضع آنچنانی پیدا می‌کنند دلخور می‌شد.»تسنیم

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد