لاو سینما : سینمای ایران و جهان

محمدی در پایان گفت: امیدواریم تصویربرداری این مجموعه تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده تمام شود.

آخرين به روز رساني : سه شنبه 01 خرداد 1397


کل مطلب : 4403 مطلب / کل بازديد : 633,7551
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 4135
تاريخ انتشار : یکشنبه 24 دي 1396 - 20:14

ایرج محمدی، تهیه کننده درباره روند تولید سریال پاهای بی قرار به جامجم گفت: تصویربرداری زمان گذشته در شهرک سینمایی تلویزیونی ایران تمام شده و گروه مشغول ضبط صحنههای حال هستند. در حال حاضر لوکیشن سریال، شرکتی در شمال تهران است. پانتهآ بهرام، نقش افسانه رئیس شرکت را بازی میکند و سامان صفاری در نقش امیر (پسر مالک) و حسابدار، پویا امینی در نقش بهزاد، حسابدار شرکت و سانیا سالاری در نقش ارغوان (دختر افسانه) مقابل دوربین رفتهاند. کار شرکت، صادرات و واردات طلاست.

وی ادامه داد: همچنین بازی دکتر مسعود دلخواه هم بتازگی آغاز شده است. او نقش عنایت را به عهده دارد. پیشینه این شخصیت به فصل گذشته برمی گردد که دو خانواده با هم در تقابل قرار میگیرند و این رویارویی در زمان حال هم ادامه پیدا میکند. عنایت هم با افسانه شراکت دارد.

این تهیهکننده درباره این که در این مجموعه تا چه میزان به موضوع تحکیم خانواده میپردازید، توضیح داد: مسلم است باید قصه در ژانر سریالهای ملودرام و خانوادگی باشد. ما در این سریال به مسائل و روابط خانوادگی میپردازیم و تفکرات مختلف را نشان میدهیم. در ضمن مخاطبان میتوانند شاهد نگاه شخصیتهای قصه به مسائل اجتماعی و اقتصادی باشند. همچنین نشان میدهیم تفکر سالم در خانواده منجر به استحکام بیشتر میشود و اعضای آن به ساحل سعادت میرسند. در مجموع از ابتدا تا انتهای قصه با این مضمون حرکت میکنیم.

محمدی با اشاره به مضامین فرعی سریال توضیح داد: در این مجموعه به مسائل مالی، پولشویی و قاچاق هم میپردازیم. در واقع بخشی از قصه به آسیب شناسی مسائل اقتصادی میپردازد که نقل جامعه کنونی ماست.

وی درباره انتخاب منوچهر هادی برای کارگردانی این اثر گفت: هادی در تلویزیون سریالهای موفق و پر مخاطبی ساخته و در سینما هم موفق بوده و آثار او با اقبال مخاطبان رو به رو میشود. در مجموع، کارگردانی حرفهای است و مخاطب را خیلی خوب میشناسد. هادی وقتی متن سریال را خواند، پسندید و قصه برایش جذاب بود و اعلام آمادگی برای همکاری کرد.

این تهیهکننده در پاسخ به این سوال که آیا به اتفاقات سیاسی کشور در سالهای 57 تا 64 هم میپردازید، توضیح داد: تمرکز کار روی بخش خانوادگی و روابط آدمهاست و در بستر این مسائل به اتفاقات سیاسی و اجتماعی هم میپردازیم. مگر میشود داستان اثری در زمان انقلاب، پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ اتفاق بیفتد، اما هیچ کدام از این موارد در قصه تاثیر نداشته باشد. ما به سیر این تحولات هم میپردازیم.

محمدی در پایان گفت: امیدواریم تصویربرداری این مجموعه تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده تمام شود.

این سریال برای شبکه 5 تولید می شود . جام جم

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد