لاو سینما : سینمای ایران و جهان

وی با بیان اینکه پس از بررسی آثار ارسالی، رشد بسیار خوبی از لحاظ کمی و کیفی نسبت به سال قبل مشاهده شد که این نشان می دهد جشنواره فیلم های ورزشی مسیر شکوفایی خود

آخرين به روز رساني : جمعه 31 فروردین 1397


کل مطلب : 4379 مطلب / کل بازديد : 620,8351
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 4112
تاريخ انتشار : شنبه 23 دي 1396 - 23:53

سیدمجتبی علوی، دبیر یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی و چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی خبر داد در این جشنواره دو بزرگداشت برگزار می شود.وی گفت: از داریوش ارجمند پیشکسوت عرصه بازیگری که از علاقه مندان ورزش و عضو فدراسیون کشتی پهلوانی است و همچنین از یونس علی شیری عکاس قدیمی و با سابقه در این دوره از جشنواره تقدیر می شود.

 نشست خبری یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی و چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی، امروز شنبه، ۲۳ دی ماه ۹۶ در سالن کنفرانس کمیته ملی المپیک برگزار شد.
در این نشست احسان شیعه، مدیر شبکه ورزش و رئیس یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی با اشاره به اینکه فراخوان این جشنواره شهریور ماه ۱۳۹۶ اعلام شد، اظهار کرد: مهلت ارسال آثار اواخر آبان ماه بود که به دلیل استقبال گسترده از ایران و کشورهای مختلف مهلت دریافت آثار تمدید شد.
وی با بیان اینکه پس از بررسی آثار ارسالی، رشد بسیار خوبی از لحاظ کمی و کیفی نسبت به سال قبل مشاهده شد که این نشان می دهد جشنواره فیلم های ورزشی مسیر شکوفایی خود را آغاز کرده است.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد