لاو سینما : سینمای ایران و جهان

در گوشه‌ی کادر آتوسا جان قلم‌فرسایی طراح صحنه‌ در حین تعویض صحنه از اجرای اول به نمایش دوم پرانرژی شیطونی می‌کند. دوستانم همیشه درخشان روی صحنه باشید.

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 21 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 696,9111
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 4000
تاريخ انتشار : سه شنبه 19 دي 1396 - 1:29

لاوسینما - الهام پاوه نژاد نوشت : بعد از یک روز شلوغ و جلسه‌‌ای که این روزها ذهنم خیلی درگیر و مشغول آن شده و به زودی نتایج مهم آن را اعلام می‌کنم و شنیدن کلی اخبار جورواجوری که رسماً همگی ما را ناتوان و به اصطلاح آچ‌مز کرده بعد مدتها به خانه‌ی روح و جانم، سالن تأتر پناه می برم و در پایان شب آرزو می‌کنم کاش میشد همه چیز به‌ویژه تلخی‌ها نمایش باشد،نور برود،تماشاگران دست بزنند و‌ با مرور جهان نمایش با حال خوب به خانه برگردند.

.
پی‌نوشت: از تأتر مستقل و شریف حمایت کنیم. دیدن دو اجرا در یک سالن که از نظر تردد یک بار زحمت می‌کشین اما دو اجرا می‌تونید ببینید پیشنهاد می‌کنم:
نمایش اول: خشم و هیاهو به کارگردانی مهرداد رایانی مخصوص و بازی علی سرابی/ هانیه توسلی و امیرحسین رستمی ساعت هفت به مدت یک ساعت و نمایش دوم آن سوی آینه به کارگردانی علی سرابی با بازی ریما رامین فر، علی سرابی، مارال بنی‌آدم،پژمان جمشیدی ساعت هشت و نیم همان سالن( مجموعه شهرزاد)
دو‌نمایش هردو طنز تلخ اما با دو شیوه‌ی اجرایی متفاوت.. هر دو‌ دیدنی.. اولی به شدت شبیه به این روزهای ما و‌دومی به شدت شبیه به روابط متظاهرانه‌ی این روزگار ما ! اجرای تک‌تک دوستان گرم، متفاوت و صمیمی‌ست...
با این که شخصاً مخالف حضور هم‌زمان بازیگر در دو‌کار هستم اما علی سرابی نشان داد از معدود استثناهایی است که نمی‌شود در هر کدام از این اجراها فرد دیگری جایگزینش باشد آن قدر که متمرکز و‌تفکیک شده هر دو نقش را با تفاوت‌های بسیار و شیوه‌ی اجرایی متمایز ایفا می‌کند. 
خسته نباشید به هر دو گروه اجرایی میگم و امیدوارم در هفته‌ی پایانی که با توجه به شرایط، عزیزان متعهدانه روی صحنه بودند فرصت کنین با دیدن هر دو‌ اجرا از آثار مستقلِ خوب حمایت کنید.
#صحنه_خانه_من_است و هرجای این خانه باشم( تماشاگر یا بازیگر) آرامش پیدا می کنم...حیف که اجرای دوم به دلیل حضور زیاد دوستان و شتاب امکان عکس نداشتیم. در گوشه‌ی کادر آتوسا جان قلم‌فرسایی طراح صحنه‌ در حین تعویض صحنه از اجرای اول به نمایش دوم پرانرژی شیطونی می‌کند.
دوستانم همیشه درخشان روی صحنه باشید.
.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد