لاو سینما : سینمای ایران و جهان

فیلم سینمایی «تصورکن» نیز جمعه ساعت 17:30 از این شبکه پخش خواهد شد.

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 21 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 697,7191
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 3613
تاريخ انتشار : چهارشنبه 15 شهريور 1396 - 17:33

به گزارش روز چهارشنبه  از روابط عمومی شبکه دو، برنامه «کوی محبت» که با حضور آیت الله محمد حسین قزوینی به واقعه بزرگ عید غدیر خم می پردازد، روز جمعه 17 شهریور ساعت20 و 23 از این شبکه پخش می شود.

این برنامه به تهیه کنندگی سیدمصطفی موسوی علاوه بر انعکاس حضور میلیونی مردم در نجف و گزارش هایی از حال و هوای عید غدیر خم در این شهر، مخاطبان خود را با معارف اهل بیت (ع) آشنا خواهد کرد.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین شهاب مرادی در برنامه «آیینه خانه» پیرامون واقعه غدیر خم و شان والای این عید مبارک برای بینندگان به بیان صحبت هایی می پردازد و ادامه بحث هفته گذشته را پی خواهد گرفت. این برنامه که با هدف اصلاح سبک زندگی قبل، حین و بعد از ازدواج؛ تهیه شده پاسخ به پرسش های بینندگان را نیز در دستور کار دارد و جمعه 17 شهریور ساعت 12:00 روانه آنتن خواهد شد. 

«باغ ملی» عنوان تدارک دیگر این شبکه به مناسبت عید غدیر خم است که جمعه ساعت 21:00 روانه آنتن می شود. 

این برنامه به تهیه کنندگی احسان ارغوانی و اجرای پدرام کریمی کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی که در ویژه برنامه های خود میزبان کارشناسان مذهبی و چهره های مختلف عرصه های خوانندگی، بازیگری، آهنگسازی و ... است. 

جنگ شبانه «باغ ملی» در بخش های مختلفی به همراه مستندهایی ویژه عید غدیر خم و جاذبه های گردشگری ایران تقدیم بینندگان خواهد شد. 

همچنین فیلم سینمایی«جای امن» ساعت ٠٠:٣٠ بامداد جمعه 17 شهریور ماه روانه آنتن خواهد شد. 

این فیلم با کارگردانی مجتبی راعی از حضور بازیگرانی چون حسین یاری، محمود پاک نیت، زنده یاد حسن جوهرچی، سودابه آقاجانیان، فرانک آراسته جو، فریبرز سمندرپور و ... بهره می برد.

فیلم سینمایی «تصورکن» نیز جمعه ساعت 17:30 از این شبکه پخش خواهد شد. 

این فیلم یک درام خانوادگی محصول 2012 لهستان است. 

«کلیک» عنوان فیلم سینمایی دیگریست که جمعه ساعت 23:00 برای مخاطبان شبکه دو سیما پخش می شود. این فیلم با فضایی فانتزی حاوی اتفاقات جالبیست که برای شخصیت اصلی این فیلم رخ می دهد.

همچنین شنبه 18 شهریور ماه مصادف با عید غدیر خم، فیلم سینمایی « پینوکیو» محصول 2015 لهستان در ساعت 17:30 به مخاطبان این شبکه تقدیم می شود و ساعت 23:00 فیلم «پلیس فروشگاه 2» محصول 2015 با پیرنگی طنز از شبکه دو سیما به نمایش درخواهد آمد.ایرنا

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد