لاو سینما : سینمای ایران و جهان

قیمت بلیت سالن های سینمایی بین 10 تا 20 هزار تومان

آخرين به روز رساني : جمعه 23 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 698,3481
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 2960
تاريخ انتشار : چهارشنبه 04 اسفند 1395 - 1:48

با پایان جلسه هفتگی شورای صنفی نمایش، همایون اسعدیان رییس این شورا از بسته شدن قرارداد نمایش سه فیلم اکران نوروز خبر داد. فیلم های «سه بیگانه»، «ماجرای نیمروز»، و «یک روز بخصوص» به طور قطع در نوروز امسال اکران خواهد شد. اما یکی از مهم ترین نکات جلسه امروز شورا، به افزایش قیمت بلیت فیلم های سینمایی برای سال آینده باز می گردد. رییس شورای صنفی نمایش امروز اعلام کرد که قیمت بلیت سالن های سینمایی در سال آینده بین 10 تا 20 هزار تومان خواهد بود.

با پایان جلسه هفتگی شورای صنفی نمایش، همایون اسعدیان از ثبت قرار داد سه فیلم «سه بیگانه»، «ماجرای نیمروز» و «یک روز بخصوص» به سرگروهی ماندانا، کوروش و آزادی برای اکران در عید نوروز خبر داد.

در این جلسه قرارداد نمایش فیلم «نقطه کور» با کف فروش ۴ هفته بعد از فیلم «خوب، بد، جلف» ثبت شد و اعلام شد که فیلم سینمایی «هلن» اکران خود را از 4 اسفندماه یه سرگروهی پردیس کوروش آغاز خواهد کرد.

تعویض «شاباش» در سرگروه آفریقا به دلیل کف فروش پایین با فیلم «ماحی» از تاریخ ۴ اسفند و تعویض فیلم «چهار اصفهانی در بغداد» در سرگروه ماندانا به خاطر کف فروش پایین با فیلم «افسونگر» از چهارشنبه هفته جاری، از دیگر مصوبات جلسه شورای صنفی نمایش بود.

اما مردادماه امسال، شورای صنفی نمایش تصمیم گرفت که سرگروهی سینما اریکه ایرانیان را به سینما افریقا واگذار کند. حال با گذشته 6 ماه از سرگروه شدن سینما افریقا، شورای صنفی نمایش امروز اعلام کرد که پس از پایان اکران نوروزی، سرگروهی سینما افریقا گرفته خواهد شد و این سرگروهی به سینما قدس خواهد رسید. اعتراض های شورای عالی تهیه کنندگان مهم ترین دلیل باز پس گیری سرگروهی سینما افریقا بوده است.

قیمت بلیت سالن های سینمایی بین 10 تا 20 هزار تومان

همایون اسعدیان رئیس شورای صنفی نمایش همچنین درباره افزایش قیمت بلیت سالن های سینمایی در سال آینده به فارس گفت:« قیمت بلیت پایه سینماها نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نکرده است اما در آئین نامه جدید نمایش که به زودی مصوب می‌شود قرار است بلیت سینماهای ممتاز با نظر پخش کننده و سینمادار از 10 تا 20 هزار تومان متغییر باشد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد