close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید

ابزار وبلاگ

قهرمان یابی در فیلم انزوا

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

فیلم سینمایی «انزوا» به کارگردانی مترضی علی عباس میرزایی از آن دسته از فیلم های قهرمان محور است که به نظر می رسد کارگردان جوان این اثر در ساخت آن نگاهی به آثار مسعود کیمیایی داشته است. هر چند این کارگردان می گوید که از آثار مسعود کیمیایی الگوبرداری نکرده است اما معتقد است…

آخرين به روز رساني : یکشنبه 28 مرداد 1397


کل مطلب : 4411 مطلب / کل بازديد : 571,2881
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 2863
تاريخ انتشار : پنجشنبه 21 بهمن 1395 - 12:0

فیلم سینمایی «انزوا» به کارگردانی مترضی علی عباس میرزایی از آن دسته از فیلم های قهرمان محور است که به نظر می رسد کارگردان جوان این اثر در ساخت آن نگاهی به آثار مسعود کیمیایی داشته است. هر چند این کارگردان می گوید که از آثار مسعود کیمیایی الگوبرداری نکرده است اما معتقد است که از سینمای او تاثیر گرفته است.

او بیان می کند که «من متولد سال ۱۳۶۱ هستم و با آثار بزرگانی مانند علی حاتمی، داریوش مهرجویی و مسعود کیمیایی بزرگ شده ام. آثاری که من از این افراد می دیدیم، همه قهرمان داشتند. در حال حاضر فیلم هایی که در دنیا و آمریکا تولید می شوند کماکان قهرمان محور هستند. این نشان می دهد که مردم قهرمان را دوست دارند، به همین دلیل من هم دوست داشتم فیلمی که می سازم قهرمان محور باشد. فیلم بعدی من هم به همین صورت خواهد بود. چون خودم در سینما به دنبال قهرمان هستم. من قبل از اینکه فیلمساز باشم، یک فیلم بین هستم و آثاری را تماشا می کنم که در آن قهرمان وجود داشته باشد. خیلی خوشحالم که فیلم من شما را یاد بزرگانی مانند مسعود کیمیایی می اندازد. به خاطر اینکه او برای من عزیز و محترم است و من از سینمای او خیلی چیزها یاد گرفتم، اما کیمیایی الگوی من در ساخت این فیلم نبود. من فیلم خودم را ساختم.»

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد