لاو سینما : سینمای ایران و جهان

علیرضا برازش مدیر شبکه یک به همراه امیرحسین آشتیانی پور مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک، شب گذشته ۲۳ آذرماه از لوکیشن سریال «پرستاران» بازدید کردند. برازش در پشت صحنه این سریال، هدف از حضورش را تشکر از عوامل پروژه اعلام کرد. در این بازدید همچنین سکانسی با بازی شراره ارمغانی…

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 01 فروردین 1397


کل مطلب : 4306 مطلب / کل بازديد : 593,1071
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 2500
تاريخ انتشار : پنجشنبه 25 آذر 1395 - 17:38

علیرضا برازش مدیر شبکه یک به همراه امیرحسین آشتیانی پور مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک، شب گذشته ۲۳ آذرماه از لوکیشن سریال «پرستاران» بازدید کردند. برازش در پشت صحنه این سریال، هدف از حضورش را تشکر از عوامل پروژه اعلام کرد.

در این بازدید همچنین سکانسی با بازی شراره ارمغانی (در نقش بهاره) و سپیده موسوی (در نقش ساناز) در حضور مدیر شبکه یک فیلمبرداری شد.

داود هاشمی در حاشیه این بازدید از اضافه شدن شهرام شاه حسینی به عنوان کارگردان جدید سریال «پرستاران» در کنار علیرضا افخمی خبر داد و گفت: به منظور سرعت بخشیدن به روند تولید، شاه حسینی به تیم کارگردانی اضافه شد.

او درباره علت این تصمیم یادآور شد: با توجه به این که از نظر فیلمنامه اندکی از برنامه عقب هستیم، تصمیم گرفته شد تا با اضافه شده شهرام شاه حسینی به پروژه، علیرضا افخمی صرفا نگارش فیلمنامه را انجام دهد و آقای شاه حسینی کار کارگردانی را بر عهده بگیرد. البته زمانی که لازم باشد آقای افخمی هم در کارگردانی سریال وارد خواهد شد.

داود هاشمی همچنین از اضافه شدن بازیگران جدید به این مجموعه تلویزیونی خبر داد و یادآور شد: شهرام عبدلی، شهنام شهابی، فریده دریامج، مهرداد سلیمی، خسرو خان محمدی، اشکان اشتیاق، الهام طهوری، صفا آقاجانی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، محمدرضا رهبری، سپیده موسوی و المیرا دهقانی بازیگران جدید پرستاران هستند.

تاکنون حدود ۴۰ درصد کار تصویربرداری شده است و تدوین نیز همزمان با فیلمبرداری در حال انجام است.

مجموعه تلویزیونی «پرستاران» محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۳۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخته می شود.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد