لاو سینما : سینمای ایران و جهان

به نقل از روابط عمومی برنامه باصبح؛ سهیل سلیمانی تهیه‌کننده «باصبح»، (برنامه صبحگاهی شبکه دو)، مجری این برنامه را معرفی کرد و گفت: اجرای برنامه صبحگاهی «با صبح» را عبداله روا مجری جوان و نام آشنای تلویزیون برعهده خواهد داشت. با توجه به اینکه روا تاکنون در برنامه های مختلف سیما و شبکه دو حضوری موفق داشته با مشورت مدیران شبکه تصمیم بر این شد تا او به عنوان مجری در برنامه حضور داشته باشد.  تهیه‌کننده «کافه سوال» افزود: رویکرد اصلی این برنامه فراهم…

آخرين به روز رساني : یکشنبه 01 مهر 1397


کل مطلب : 4561 مطلب / کل بازديد : 614,6991
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 2373
تاريخ انتشار : چهارشنبه 17 آذر 1395 - 6:38

به نقل از روابط عمومی برنامه باصبح؛ سهیل سلیمانی تهیه‌کننده «باصبح»، (برنامه صبحگاهی شبکه دو)، مجری این برنامه را معرفی کرد و گفت: اجرای برنامه صبحگاهی «با صبح» را عبداله روا مجری جوان و نام آشنای تلویزیون برعهده خواهد داشت. با توجه به اینکه روا تاکنون در برنامه های مختلف سیما و شبکه دو حضوری موفق داشته با مشورت مدیران شبکه تصمیم بر این شد تا او به عنوان مجری در برنامه حضور داشته باشد. 

تهیه‌کننده «کافه سوال» افزود: رویکرد اصلی این برنامه فراهم کردن یک فضای شاد و پرانرژی برای بینندگان و انتقال حالی خوب برای آغاز روز به مخاطبان خواهد بود. این برنامه با سه رویکرد امید، مهربانی و لبخند طراحی شده و شعار اصلی آن «حس خوب سحرخیزی» است. قرار است با همراهی بینندگانمان روزی خوش را آغاز کنیم. آغازی سرشار از انرژی و لبخند. همراه با امید و آماده شدن برای روزی دیگر. 

سلیمانی خاطرنشان کرد: رضایت مخاطبان و توجه به فرهنگ اصیل ایرانی - اسلامی و القای حس خوب در ابتدای روز از جمله مواردی است که توجه ویژه‌ای به آن خواهیم داشت. ما در برنامه «باصبح» قصد داریم نشاط  و انرژی را به بینندگانمان انتقال دهیم و برای تحقق این هدف تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت. 

تهیه کننده «باصبح» در پایان ضمن ابراز امیدواری در جهت جلب رضایت مخاطبان بیان کرد: من به عنوان تهیه‌کننده این برنامه، به همراه همه اعضای گروه امیدوارم که بتوانیم به هدف اصلی خود یعنی همراهی و همدلی مخاطبان در آغاز هر روز و حفظ ارزش‌ها و فرهنگ اصیلمان برسیم. 
 
گفتنی است؛ «با صبح» عنوان برنامه‌ای صبحگاهی است که از شنبه بیستم آذر شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۸  به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی و با اجرای عبدالله روا به روی آنتن شبکه دو می‌رود. 

گفتنی است؛ عوامل این برنامه عبارتند از: 

تهیه کننده، طراح و کارگردان: سهیل سلیمانی؛ شورای سردبیری: افشین صادقی‌زاده و حسام‌الدین مقامی کیا؛ مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری شارو؛ کارگردان آیتم‌ها: نیلوفر سعیدی؛ تصویربردار: وحید بصائری؛ تدوین: محمد مقدم وامید مهدوی؛ گرافیک: رضا وارسته؛ طراح لوگو: ترانه میلادی؛ فضای مجازی: شهرزاد عبدیه؛ دستیار تولید: غضنفر نوروزی؛ روابط عمومی: لیلا سلمانی.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد