لاو سینما : سینمای ایران و جهان

اویسی گفت: حضور در سریال «ولایت عشق»، بر پایه عشق و علاقه بود و داشتن این حس، باعث شد من در این فیلم ایفای نقش کنم. فتحعلی اویسی بازیگر سینما و تلویزیون درباره حضور خود در سریال مذهبی «ولایت عشق» گفت:حضور من در این سریال و بازی در این نقش، بر پایه عشق و علاقه بود و داشتن این حس قشنگ باعث شد من این نقش را بازی کنم.  وی در خصوص میزان تاثیر این نقش روی خود عنوان کرد: من نقشی به نام «رجاءابن ابی ضحاک» را در این سریال ایفا کردم، در پایان داستان شخصیت من،شخصیتی…

آخرين به روز رساني : چهارشنبه 21 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 696,9601
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : تلویزیون
کد مطلب : 2227
تاريخ انتشار : پنجشنبه 11 آذر 1395 - 1:38

اویسی گفت: حضور در سریال «ولایت عشق»، بر پایه عشق و علاقه بود و داشتن این حس، باعث شد من در این فیلم ایفای نقش کنم.

فتحعلی اویسی بازیگر سینما و تلویزیون درباره حضور خود در سریال مذهبی «ولایت عشق» گفت:حضور من در این سریال و بازی در این نقش، بر پایه عشق و علاقه بود و داشتن این حس قشنگ باعث شد من این نقش را بازی کنم.

 
وی در خصوص میزان تاثیر این نقش روی خود عنوان کرد: من نقشی به نام «رجاءابن ابی ضحاک» را در این سریال ایفا کردم، در پایان داستان شخصیت من،شخصیتی تحول یافته و درستکار شد و حس قشنگی را ایجاد کرد که این نقش را ایفا کنم و برای من ارزشمند بود.
 
اویسی درباره اینکه چقدر این سریال توانسته مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد، افزود: من تنها می‌توانم از تاثیر این سریال و حال و هوایش بر خودم بگویم و نمی توانم درباره تاثیر این سریال بر مخاطبان حرفی بزنم. درباره این موضوع باید از تماشاگران پرسید.
 
بازیگر سریال «ولایت عشق» پیرامون حال و هوایش نسبت به امام هشتم شیعیان (ع) اظهار داشت: حال و هوای من همیشه نسبت به امام رضا (ع) خوب بوده است و من از مریدان ایشان هستم. بازی در این سریال باعث شد، مریدی و مرادی من به امام رضا (ع) بیشتر شود.
 
اویسی درباره حاجت گرفتن با توسل به امام هشتم(ع) تصریح کرد: انسان ها همیشه راز و نیازهایی با کسانیکه دوستشان دارند، می‌کنند. این یک مسئله درونی است که نمی‌توان بازگو کرد.
 
بازیگر سریال «ولایت عشق» در پایان درباره بهترین سکانس خود در این سریال گفت: سکانسی که من در پایان سریال بازی کردم، بهترین سکانس من است که بیشترین و بهترین تاثیر را بر من گذاشت و آن هم سکانسی است که من به پیش امام رضا(ع) می روم و از امام درخواست می‌کنم که با ما به خراسان بیاید و در خراسان مستقر شود که امام بزرگوار درخواست مرا می پذیرند و مشرف به خراسان می شوند. این پلان به نظرم بهترین سکانس فیلم است و برای من همیشه یک خاطره خوب به جا می گذارد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد