ابزار وبلاگ

علیرضا امینی با «من دیوانه نیستم» در راه فجر

لاو سینما : سینمای ایران و جهان

«من دیوانه نیستم» عنوان جدیدترین ساخته سینمایی علیرضا امینی است که پیش تولید آن از چندی پیش با دریافت پروانه ساخت آغاز شده و براساس برنامه‌ریزی‌ها با انتخاب کامل لوکیشن‌ها، بازیگران و عوامل پشت دوربین از اول آذر در تهران و شمال کشور مقابل دوربین می‌رود. مرتضی شایسته…

آخرين به روز رساني : جمعه 29 تیر 1397


کل مطلب : 4412 مطلب / کل بازديد : 533,7411
تبليغات

تبليغات
خرید بلیت به وقت شام
خريد بليت فراری
خرید بلیت لاتاری
خرید بلیت لونه زنبور
خرید بلیت مادر
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 1746
تاريخ انتشار : جمعه 21 آبان 1395 - 8:38

«من دیوانه نیستم» عنوان جدیدترین ساخته سینمایی علیرضا امینی است که پیش تولید آن از چندی پیش با دریافت پروانه ساخت آغاز شده و براساس برنامه‌ریزی‌ها با انتخاب کامل لوکیشن‌ها، بازیگران و عوامل پشت دوربین از اول آذر در تهران و شمال کشور مقابل دوربین می‌رود.

مرتضی شایسته تهیه‌کننده «من دیوانه نیستم» درباره روند تولید این فیلم به بانی فیلم گفت: «در حال حاضر همراه با گروه کارگردانی مشغول انتخاب لوکیشن ها در شمال کشور هستیم و براساس برنامه ریزی ها فیلم از اول آذر مقابل دوربین خواهد رفت».

وی افزود: «فیلم ۱۵ شخصیت اصلی دارد و رایزنی های اولیه نیز با بازیگران انجام شده است. تا چند روز آینده تمامی بازیگران انتخاب خواهند شد و اولین نمایش فیلم نیز در جشنواره فیلم فجر خواهد بود».

«من دیوانه نیستم» به نویسندگی دانیال مقدم – که نگارش اولین فیلمنامه سینمایی خود را تجربه می کند – مضمونی اجتماعی با رگه هایی کمدی دارد و داستان زندگی چند بیمار روانی را روایت می کند که در یک آسایشگاه در وسط جنگل بستری هستند. در واقع تم اصلی داستان طی شدن روند بهبودی این بیماران و روایت زندگی تک تک آنان است که در طول فیلم به تصویر کشیده می شود.

امینی خود تدوین این فیلم را نیز برعهده خواهد داشت تا فیلم هر چه زودتر برای حضور در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر آماده نمایش شود.

این کارگردان در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «دلتا ایکس»، «انتهای خیابان هشتم»، «هفت دقیقه تا پاییز»، «استشهادی برای خدا»، «فقط چشم‌هاتو ببند»، «زمان می ایستد»، «دانه های ریز برف»، «کنار رودخانه» و «نامه های باد» را دارد و «من دیوانه نیستم» دهمین فیلم بلند وی محسوب می شود.

گفتنی است وزارت ارشاد با توجه به مضمون خاص فیلمنامه فیلم جدید امینی پس از برگزاری جلسات فراوان و حساسیت های بسیار پروانه ساخت این فیلم را صادر کرده است.

مجتبی متولی نیز به عنوان مدیر تولید در این پروژه حضور دارد.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد