لاو سینما : سینمای ایران و جهان

به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در چهلمین دوره جشنواره فیلم «سائوپائولو» فیلم «سینما نیمکت» ساخته محمد رحمانیان در تنها بخش رقابتی بین المللی در این رویداد سینمایی با عنوان «مسابقه فیلمسازان جدید» در میان پانزده فیلم فینالیست قرار گرفته است. علاوه بر «سینما نیمکت»، بنیاد سینمایی فارابی سه فیلم «خانه ای در خیابان چهل و یکم» ساخته حمیدرضا قربانی، «قشنگ و فرنگ» ساخته وحید موساییان و «خواب آب» ساخته فرهاد…

آخرين به روز رساني : دوشنبه 26 آذر 1397


کل مطلب : 4677 مطلب / کل بازديد : 700,2361
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 1479
تاريخ انتشار : یکشنبه 09 آبان 1395 - 17:31

به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در چهلمین دوره جشنواره فیلم «سائوپائولو» فیلم «سینما نیمکت» ساخته محمد رحمانیان در تنها بخش رقابتی بین المللی در این رویداد سینمایی با عنوان «مسابقه فیلمسازان جدید» در میان پانزده فیلم فینالیست قرار گرفته است.

علاوه بر «سینما نیمکت»، بنیاد سینمایی فارابی سه فیلم «خانه ای در خیابان چهل و یکم» ساخته حمیدرضا قربانی، «قشنگ و فرنگ» ساخته وحید موساییان و «خواب آب» ساخته فرهاد مهرانفر را نیز در جشنواره مزبور عرضه کرده است.

چهلمین دوره جشنواره فیلم سائوپائولو از  ۲۹ مهر تا ۱۲ آبان سال جاری در کشور برزیل برگزار می شود.

قبل از این بانی فیلم اعلام کرده بود  :

فیلم سینمایی «سینما نیمکت» به کارگردانی محمد رحمانیان در جشنواره بین المللی فیلم میل ولی به نمایش درمی آید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم میل ولی فیلم «سینما نیمکت» به روی پرده خواهد رفت.
این فیلم که پخش بین المللی آن به عهده بنیاد سینمایی فارابی است، تا کنون در بخش اصلی رقابتی جشنواره جهانی فیلم مونترال و برنامه اختتامیه جشنواره فیلم‌های آسیایی رم شرکت کرده است.
شایان ذکر است در گزارش های چند روز اخیر درباره جشنواره فیلم میل ولی که در سال‌های اخیر اهمیتی روزافزون پیدا کرده است، به حضور قوی سینمای ایران در این رویداد بین المللی با فیلم های «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی، «سینما نیمکت» ساخته محمد رحمانیان و «زمین دارد نفس می کشد» ساخته علی عیسی پور اشاره شده و فیلم «سینما نیمکت» با عنوان «بزرگداشتی خارق العاده برای داستانگویی» مورد تجلیل قرار گرفته است.
سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم میل ولی ۱۵ تا ۲۵ مهر سال جاری در ایالت کالیفرنیا برگزار می شود

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد